Geolocation Field (8.x-3.0-rc10) - en to ps translation catalogue (40 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Format
ps: بڼه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Region
ps: سيمه

en: Anchor
ps: استل

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Color
ps: رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Map
ps: نقشه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: Setting
ps: امستنه

en: Maximum height
ps: ټولو زيات لوړوالی

en: - All -
ps: - ټول -

en: Styles
ps: ډولونه

en: Libraries
ps: کتابتونونه
