Geolocation Field (8.x-3.0-rc2) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Location
mk: Локација

en: - All -
mk: - Сите -
