Geolocation Field (8.x-3.0-rc2) - en to th translation catalogue (49 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Version
th: รุ่น

en: Search
th: ค้นหา

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: none
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Format
th: รูปแบบ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Options
th: ตัวเลือก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Address
th: ที่อยู่

en: General
th: ทั่วไป

en: Color
th: สี

en: Option
th: ตัวเลือก

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Feature
th: ลักษณะการทำงาน

en: Map
th: แผนที่

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Data
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Route
th: เส้นทาง

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: Displays
th: แสดง

en: Styles
th: ลักษณะ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
