Geolocation Field (8.x-3.0-rc4) - en to mn translation catalogue (39 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: North
mn: Хойд

en: East
mn: Зүүн

en: South
mn: Өмнөд

en: West
mn: Баруун

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Format
mn: Бүтэц

en: Region
mn: Бүс

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Url
mn: Хаяг

en: Location
mn: Байрлал

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Direction
mn: Чиглэл
