Geolocation Field (8.x-3.0-rc4) - en to my translation catalogue (49 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: North
my: မြောက်

en: East
my: အရှေ့

en: South
my: တောင်

en: West
my: အနောက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Color
my: အရောင်

en: Option
my: ရွေးရန်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Minimum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Minimum width
my: အနည်းဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Image path
my: ဓာတ်ပုံတည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Setting
my: အစီအမံ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Maximum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: - All -
my: - အားလုံး -
