Geolocation Field (8.x-3.0-rc4) - en to ug translation catalogue (39 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Top
ug: ئۈستى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Styles
ug: شەكلى
