Geolocation Field (8.x-3.0-rc9) - en to km translation catalogue (48 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Region
km: តំបន់

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Color
km: ពណ៌

en: Minimum height
km: កម្ពស់​អប្បបរមា

en: Minimum width
km: ទទឹង​អប្បបរមា

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: About
km: អំពី

en: Direction
km: ទិស

en: Maximum height
km: កម្ពស់​អតិបរមា

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា
