Geolocation Field (8.x-3.1) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Address
bs: Adresa

en: Color
bs: Boja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Style
bs: Stil

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni

en: Displays
bs: Prikazi
