Geolocation Field (8.x-3.1) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Search
fy: Sykje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings
