Geolocation Field (8.x-3.1) - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Top
sl: Na vrhu

en: Format
sl: Oblika

en: Region
sl: Regija

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: General
sl: Splošno

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj

en: Minimum height
sl: Najmanjša višina

en: Minimum width
sl: Najmanjša širina

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: About
sl: O modulu

en: Direction
sl: Smer

en: Maximum height
sl: Maksimalna višina

en: Maximum width
sl: Minimalna višina
