Geolocation Field (8.x-3.10) - en to ur translation catalogue (39 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Version
ur: ورژن

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Icon
ur: آئیکن

en: Format
ur: فارمیٹ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Region
ur: علاقہ

en: Page
ur: صفحہ

en: Color
ur: رنگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Setting
ur: ترتیب

en: Route
ur: روٹ

en: Direction
ur: سمت

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
