Geolocation Field (8.x-3.2) - en to be translation catalogue (59 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Top
be: Верх

en: Format
be: Фармат

en: URL
be: Спасылка

en: Region
be: Рэгіён

en: Anchor
be: Якар

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Components
be: Кампаненты

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Term
be: Тэрмін

en: API Key
be: Ключ API

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: General
be: Агульны

en: Background color
be: Колер фона

en: Color
be: Колер

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Minimum height
be: Мінімальная вышыня

en: Minimum width
be: Мінімальная шырыня

en: Map
be: Мапа

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Standard
be: Стандарт

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Setting
be: Налада

en: Route
be: Маршрут

en: Direction
be: Накірунак

en: Maximum height
be: Максімальная даўжыня

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня
