Geolocation Field (8.x-3.2) - en to sk translation catalogue (106 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Version
sk: Verzia

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: North
sk: Sever

en: East
sk: Východ

en: South
sk: Juh

en: West
sk: Západ

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: Format
sk: Formát

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Anchor
sk: Kotva

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Components
sk: Komponenty

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Term
sk: Termín

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: General
sk: Všeobecné

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Color
sk: Farba

en: Option
sk: Možnosť

en: Position
sk: Pozícia

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Coordinates
sk: Koordináty

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Countries
sk: Štáty

en: API key
sk: API kľúč

en: Minimum height
sk: Minimálna výška

en: Minimum width
sk: Minimálna šírka

en: Default map type
sk: Predvolený typ mapy

en: Map
sk: Mapa

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: Font Family
sk: Typ písma

en: Standard
sk: Štandardná

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Locality
sk: Lokalita

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Image path
sk: Cesta k obrázku

en: Apply
sk: Použiť

en: Google Maps API key
sk: Kľúč Google Maps API

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Miles
sk: míle

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Package
sk: Balík

en: Offset
sk: Ofset

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Behavior
sk: Správanie

en: Metric
sk: Metrický

en: Route
sk: Cesta

en: Direction
sk: Smer

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Kilometers
sk: kilometre

en: Meta data
sk: Meta dáta

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Styles
sk: Štýly

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
