Geolocation Field (8.x-3.3) - en to ca translation catalogue (101 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Version
ca: Versió

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: Region
ca: Regió

en: Anchor
ca: Àncora

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Off
ca: Inactiu

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Term
ca: Terme

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Address
ca: Adreça

en: Background color
ca: Color de fons

en: full
ca: complet

en: Option
ca: Opció

en: Position
ca: Posició

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: Countries
ca: Països

en: Address Field
ca: Camp de l'adreça

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Minimum height
ca: Alçada mínima

en: Minimum width
ca: Amplada mínima

en: Map
ca: Mapa

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Standard
ca: Estàndard

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Locality
ca: Localitat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Image path
ca: Camí de la imatge

en: Apply
ca: Aplica

en: Relationship type
ca: Tipus de relació

en: Synchronization
ca: Sincronitzaqció

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: Google Maps API key
ca: Clau de l'API del Google Maps

en: Distance
ca: Distància

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: Setting
ca: Paràmetre

en: Metric
ca: Mètric

en: Route
ca: Ruta

en: Direction
ca: Direcció

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Meta data
ca: Metadades

en: Displays
ca: Presentacions

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Select which display or displays this should attach to.
ca: Seleccioneu a quina presentació o presentacions s'ha d'adjuntar.

en: - All -
ca: - Tot -

en: Geometry
ca: Geometria

en: Layers
ca: Capes

en: Styles
ca: Estils

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Master
ca: Mestre

en: Boundary
ca: Límit
