Geolocation Field (8.x-3.4) - en to hy translation catalogue (46 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Left
hy: Ձախ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Setting
hy: Կարգավորում

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Maximum height
hy: Մաքսիմում բարձրություն

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն
