Geolocation Field (8.x-3.5) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Version
nn: Versjon

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Location
nn: Stad

en: Address
nn: Adresse

en: Color
nn: Farge

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Package
nn: Pakke

en: Direction
nn: Retning

en: - All -
nn: - Alle -
