Geolocation Field (8.x-3.8) - en to ka translation catalogue (56 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Anchor
ka: ბმული

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Url
ka: ბმული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Color
ka: ფერი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Position
ka: პოციზია

en: Full
ka: სრული

en: Minimum height
ka: მინიმალური სიმაღლე

en: Minimum width
ka: მინიმალური სიგანე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე

en: - All -
ka: - ყველა -
