Geolocation Field (8.x-3.9) - en to az translation catalogue (80 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Prefix
az: Prefiks

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Anchor
az: Lövbər

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Components
az: Komponentlər

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Term
az: Termin

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Option
az: Seçim

en: Position
az: Vəzifə

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Minimum height
az: Minimum hündürlük

en: Minimum width
az: Minimum genişlik

en: Map
az: Xəritə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: Standard
az: Standart

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Editor
az: Redaktor

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Setting
az: Parametr

en: Route
az: Marşrut

en: Direction
az: İstiqamət

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Displays
az: Göstərir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Select which display or displays this should attach to.
az: Bunun hansı displeyə və ya displeyə qoşulacağını seçin.

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Styles
az: Üslublar

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz

en: Exposed
az: Məruz
