Geolocation Field (8.x-3.9) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Country
ga: Tír

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Postal Code
ga: Cód Poist
