Geolocation Field (8.x-3.14) - en to et translation catalogue (108 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Prefix
et: Eesliide

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Version
et: Versioon

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Icon
et: Ikoon

en: Format
et: Vorming

en: Region
et: Regioon

en: Anchor
et: Ankur

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Components
et: Komponendid

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Options
et: Valikud

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Term
et: Termin

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: General
et: Üldine

en: Background color
et: Taustavärv

en: Color
et: Värv

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Option
et: Valik

en: Position
et: Asukoht

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Countries
et: Riigid

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: Map
et: Kaart

en: Fill color
et: Värv

en: Fill opacity
et: Läbipaistvus

en: Controls
et: Nupud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: Standard
et: Standardne

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Editor
et: Redaktor

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Overlay
et: Ülekate

en: Package
et: Pakk

en: Offset
et: Nihe

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Setting
et: Seade

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Route
et: Suund

en: Direction
et: Suund

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Longitude field
et: Pikkuskraadi väli

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Styles
et: Stiilid

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Libraries
et: Teegid

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Access Key
et: Kiirklahv

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Address field
et: Aadressi väli

en: Yandex Maps
et: Yandex kaardid
