Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Position
vi: Vị trí

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Zoom
vi: Thu/Phóng
