Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Position
eu: Kokapena

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean
