Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Zoom level
kn: ಗಾತ್ರಬದಲಾವಣೆಯ ಮಟ್ಟ
