Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Position
ro: Poziție

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos
