Geo-Map Field (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Country
ro: Ţară

en: Name
ro: Nume

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Street
ro: Strada

en: Additional
ro: Adițional

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
