Geo-Map Field (1.0.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Country
es: País

en: Name
es: Nombre

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Street
es: Calle

en: Additional
es: Adicional

en: City
es: Ciudad

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Zip code
es: Código postal

en: Field types
es: Tipos de campo
