GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: All
hi: सभी

en: Code
hi: कोड

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Default language
hi: स्वतः भाषा

en: Languages
hi: भाषायें
