GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: All
is: Allt

en: Code
is: Kóði

en: Filters
is: Síur

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Languages
is: Tungumál
