GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Code
km: កូដ

en: Filters
km: តម្រង

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Languages
km: ភាសា
