GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: All
nn: Alle

en: Code
nn: Kode

en: Filters
nn: Filter

en: Default language
nn: Standard språk

en: Languages
nn: Språk
