GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: All
oc: Tot

en: Code
oc: Còde

en: Filters
oc: Filtres

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Languages
oc: Lengas

en: Examples:
oc: Exemples :
