GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: All
ro: Toate

en: Code
ro: Cod

en: Filters
ro: Filtre

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Languages
ro: Limbi

en: Examples:
ro: Exemple

en: Source code
ro: Cod sursă

en: Filter HTML
ro: Filtru HTML
