GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Code
am: ኮድ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Languages
am: ቋንቋዎች
