GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: All
bn: সমস্ত

en: Code
bn: কোড

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
