GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Code
sr: Кôд

en: Languages
sr: Језици
