GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: All
sv: Alla

en: Code
sv: Kod

en: Filters
sv: Filter

en: Do nothing
sv: Gör ingenting

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Languages
sv: Språk

en: No highlighting
sv: Ingen framhävning

en: Source code
sv: Källkod

en: text formats
sv: textformat

en: Filter HTML
sv: Filtrerad HTML
