GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: All
bg: Всички

en: Code
bg: Код

en: Filters
bg: Филтри

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Languages
bg: Езици
