GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
