GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: All
fi: Kaikki

en: Code
fi: Koodi

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Languages
fi: Kielet

en: Source code
fi: Lähdekoodi
