GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Language
fil: Wika

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: All
fil: Lahat

en: Filters
fil: Mga salaan

en: Languages
fil: Mga wika
