GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Code
hy: Կոդ

en: Languages
hy: Լեզուներ
