GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ
