GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: All
si: සියල්ල

en: Languages
si: භාෂා
