GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: All
sl: Vsi

en: Code
sl: Koda

en: Filters
sl: Filtri

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Languages
sl: Jeziki
