GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: All
da: Alle

en: Code
da: Kode

en: Filters
da: Filtre

en: GeSHi filter
da: GeSHi-filter

en: Default language
da: Standardsprog

en: Languages
da: Sprog

en: No highlighting
da: Ingen fremhævning

en: Source code
da: Kildekode

en: text formats
da: tekstformater

en: Filter HTML
da: Filtrér HTML

en: text format
da: tekstformat
