GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: All
el: Όλες

en: Code
el: Κωδικός

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Source code
el: Πηγαίος κώδικας
