GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: All
hr: Svi

en: Code
hr: Kôd

en: Filters
hr: Prečistači

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Languages
hr: Jezici
