GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: All
ps: ټول

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Source code
ps: سرچينه كوډه
