GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Code
ka: კოდი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Languages
ka: ენები
