GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: All
ast: Too

en: Code
ast: Códigu

en: Filters
ast: Filtros

en: Languages
ast: Llingües
